Výživový program Přehled aktualit

Výživový program

Je našim stěžejním produktem. Pomohli jsem již desítkam klientům ke změně jejich životního stylu a celkové proměně. Tak jak je každý z nás individuální, také navržení strategie výživy chce z cela individuální přístup. Nejde o vytvoření pouze 1 „jídelníčku“, jednoznačně preferujeme dlouhodobou spolupráci. Konkrétně se spolupráce uzavírá na 3 měsíce od data první schůzky. Během této doby je s klientem prováděna neustále e-mailová korespondence proložená s osobními setkáními (co 14 dni) kde probíhá kontrolní měření včetně přenastavení výživových hodnot. Našim cílem je dovést klienta vždy k vytyčenému cíli, který je stanoven na první schůzce.


Cena

Cena 3měsíční spolupráce:
6 000 Kč


Cena konzultací:
600 Kč/jednotka


Celá proměna je pod dohledem Michala Kulštejna, který osobně absolvuje první schůzku s klientem.Poptávka
Fyziofit proffesional s.r.o. | © 2012 - 2023 | All rights reserved.
© 2015 MARF tvorba webových stránek | Nahoru

 

Objednávka konzultace / osobního tréninku


* povinné údaje

V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté osobní údaje nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.

Po vyplnění údajů a odeslání Vám bude do 24 h zasláno potvrzení o příjmu Vaši objednávky. E-mail bude dále obsahovat minimálně 3 termíny možné konzultace. V našich silách není vždy vyhovět Vašim časovým možnostem, přesto se vždy snažíme najít řešení.

Platba probíhá předem na bankovní účet zaslaný v potvrzení objednávky. Potvrzení o platbě je nutné vzít sebou na konzultaci, nebo poslat předem na email info@fyzio-fit.cz.