Osobní trénink Přehled aktualit

Osobní trenér Ostrava

V oblasti tréninků se obracíme na nejlepší odborníky v daném oboru.

A) Sportovní trénink

Osobní trénink – každý kdo sportuje, dosáhne v určitém čase maxima, které již nemůže sám překročit. Zde nastupujeme my, abychom klienta posunuli co možná nejdál. Po vytyčení cílů klienta rozplánujeme detailní postup, který vede k dosažení jeho požadavků. nejčastěji se plánuje 12týdenní cyklus, kdy klient projde nejprve zvýšením zátěže, a následně adaptací a posunem ve vlastním výkonu.

Cílem osobního tréninku není jen zvýšení výkonnosti, ale také odstranění technických chyb, kterých se při sportu všichni dopouštíme, vykonáváme-li ho bez odborné kontroly. Při sportovní aktivitě je důležitá nejen technika, ale celkový postoj těla, a proto takřka každý cyklus začínáme stabilizací trupu a uvedením těla do rovnováhy. Je to naše snaha o eliminaci výskytu případných nežádoucích problémů. k dosažení cílů se používá: cyklický silový trénink, kontrastní série, výbušné tréninky, tréninky s prvky plyometrie.


B) Zdravotní tréninky

Život nám přináší radosti, ale také starosti. Obě situace se dříve nebo později odrazí na naší postavě. tréninky se zdravotním zaměřením slouží k odstranění problémů, jakými jsou bolesti zad, ramen, kolen, kyčelních kloubů.

Zaměřujeme se na problematiku skoliózy, horní a dolní zkřížený syndrom, pasivní dýchání aj. vstupní prohlídka začíná vždy diagnostikou a pohledovou anamnézou. Zde se zkoumá tvar těla a jeho síla. Dochází k odhalení různých dysbalancí a pohybových dysfunkcí. Poté následuje plán cvičení vedoucí k odstranění bolesti a spokojenosti klienta. Při tomto zaměření často používáme metody pnf, pir, dornovu metodu. mezi nejčastěji používané pomůcky patří bosu, aquahit, overball.


Všechny informace získané o klientovi před tréninkem, v jeho průběhu i jeho konečné výsledky,
jsou zaznamenávány do klientovy osobní karty, která je mu po celou dobu individuálně k dispozici.Poptávka
Fyziofit proffesional s.r.o. | © 2012 - 2023 | All rights reserved.
© 2015 MARF tvorba webových stránek | Nahoru

 

Objednávka konzultace / osobního tréninku


* povinné údaje

V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté osobní údaje nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.

Po vyplnění údajů a odeslání Vám bude do 24 h zasláno potvrzení o příjmu Vaši objednávky. E-mail bude dále obsahovat minimálně 3 termíny možné konzultace. V našich silách není vždy vyhovět Vašim časovým možnostem, přesto se vždy snažíme najít řešení.

Platba probíhá předem na bankovní účet zaslaný v potvrzení objednávky. Potvrzení o platbě je nutné vzít sebou na konzultaci, nebo poslat předem na email info@fyzio-fit.cz.