Výživové poradentství a suplementace Přehled aktualit

Výživové poradentství a suplementace Ostrava

Výživové poradenství a suplementace se staly nedílnou součástí aktivit společnosti Fyziofit professional.

Všechny programy, které v souvislosti s touto problematikou nabízíme, jsou podpořeny odborníky z oblasti dietologie a sportovní výživy. Touto oblastí zájmu naše společnost doplňuje další z důležitých složek, které vedou ke zdravému životnímu stylu. Neboť samotný pohyb a radost z něj nestačí na to, aby se člověk cítil opravdu dobře. Výživa nesmí být podceněna, protože potom i sebevětší sportovní výkon může přijít nazmar. Domníváme se proto, že pouze kombinace sportovní aktivity a správné výživy je cestou k úspěchu.

V dnešní době se stále více lidí zajímá o své zdraví. Mnohdy jsou k tomu donuceni vlivem různých civilizačních onemocnění. O dané problematice je veřejnost informována z mnoha stran a zdrojů. To je nesmírně pozitivní, avšak dostávají se k nám bohužel mnohdy informace, které se navzájem popírají. Právě zde je místo pro výživového poradce, který v dané problematice pomůže klientům fyziofit zorientovat se. Případně odborník pomůže nalézt řešení, které povede ke zlepšení aktuálního zdravotního stavu klienta.

Na základě požadavků zájemce je naše společnost schopna sestavit individuální stravovací plán, a to od začínajících klientů až po profesionální sportovce.


Cena

3měsíční výživové poradenství s garantem fitness (Michal Kulštejn):
15 000 KčPoptávka
Fyziofit proffesional s.r.o. | © 2012 - 2023 | All rights reserved.
© 2015 MARF tvorba webových stránek | Nahoru

 

Objednávka konzultace / osobního tréninku


* povinné údaje

V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté osobní údaje nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.

Po vyplnění údajů a odeslání Vám bude do 24 h zasláno potvrzení o příjmu Vaši objednávky. E-mail bude dále obsahovat minimálně 3 termíny možné konzultace. V našich silách není vždy vyhovět Vašim časovým možnostem, přesto se vždy snažíme najít řešení.

Platba probíhá předem na bankovní účet zaslaný v potvrzení objednávky. Potvrzení o platbě je nutné vzít sebou na konzultaci, nebo poslat předem na email info@fyzio-fit.cz.