Doškolování trenérů Přehled aktualit

Vzdělávání trenérů Ostrava

Jednou z hlavních aktivit společnosti je poskytování kurzů, seminářů a odborných přednášek trenérům různých sportů a lidem, kteří mají zájem se vzdělávat v daném oboru. Vzájemně navazující kurzy objasní problematiku a důležitost pohybu na základě správných kineziologických a biomechanických poznatků. Trenéři se naučí, jak se vyvarovat chyb při tréninku. Dále klienta (sportovce) poučíme o dokonalé technice při sportovní aktivitě, a to tak, aby se nezranil a byl schopen posunout svou výkonnost. Naučená pravidla se obecně doporučují používat ve všech odvětvích sportovních aktivit a na jakékoli výkonnostní úrovni (na profesionální úrovni i u rekreačního sportu).

Našim cílem není školit všechny účastníky na trenéry, lektory pillates, instruktory zumby či trx. Našim hlavním úkolem je dosáhnout vyšší úrovně vzdělanosti těchto lidí. Poradit zájemcům z různých oblastí, kteří chtějí vědět víc. Právě proto všem těm, kteří chtějí a mají zájem se trvale vzdělávat, dáváme šanci a zároveň směr té správné cesty. Námi zvolení přednášející jsou vždy odborníci daného oboru, kteří svá témata shrnuli do srozumitelných poznatků, které jsme schopni používat v praxi. Postupnou účastí na odborných přednáškách a seminářích se stává z každého trenéra (instruktora) fyzio-trenér, který bude dále doporučován naší společností a odborníky z řad přednášejících.

Fyziotrenér je trenér, nebo instruktor z daného sportovního odvětví, který má všeobecný přehled v oblasti fyzioterapie, ortopedie, neurologie a dalších oborů spadajících do oblasti sportovní medicíny.Poptávka
Fyziofit proffesional s.r.o. | © 2012 - 2023 | All rights reserved.
© 2015 MARF tvorba webových stránek | Nahoru

 

Objednávka konzultace / osobního tréninku


* povinné údaje

V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté osobní údaje nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.

Po vyplnění údajů a odeslání Vám bude do 24 h zasláno potvrzení o příjmu Vaši objednávky. E-mail bude dále obsahovat minimálně 3 termíny možné konzultace. V našich silách není vždy vyhovět Vašim časovým možnostem, přesto se vždy snažíme najít řešení.

Platba probíhá předem na bankovní účet zaslaný v potvrzení objednávky. Potvrzení o platbě je nutné vzít sebou na konzultaci, nebo poslat předem na email info@fyzio-fit.cz.