Bodový program Přehled aktualit

Bodový program

Každý kurz, seminář či odborná přednáška jsou bodově ohodnoceny tzv. fyziofit body.

Po absolvování každého z nich obdrží každý z účastníků body a certifikát o absolvování semináře (předpokladem je splnění podmínek nutných k úspěšnému dokončení). Tento certifikát slouží jako důkaz znalostí absolventa v dané problematice. Nejlepší z absolventů, kteří získají největší počet bodů, budou dále doporučováni naší společností. Jejich místo bude nejen na firemních akcích, ale s jejich zastoupením se počítá také v projektech, které naše společnost uskutečňuje za účasti a spolupráce různých partnerů.Poptávka
Fyziofit proffesional s.r.o. | © 2012 - 2023 | All rights reserved.
© 2015 MARF tvorba webových stránek | Nahoru

 

Objednávka konzultace / osobního tréninku


* povinné údaje

V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté osobní údaje nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.

Po vyplnění údajů a odeslání Vám bude do 24 h zasláno potvrzení o příjmu Vaši objednávky. E-mail bude dále obsahovat minimálně 3 termíny možné konzultace. V našich silách není vždy vyhovět Vašim časovým možnostem, přesto se vždy snažíme najít řešení.

Platba probíhá předem na bankovní účet zaslaný v potvrzení objednávky. Potvrzení o platbě je nutné vzít sebou na konzultaci, nebo poslat předem na email info@fyzio-fit.cz.