Výhody redukce váhy s výživovým poradcem Přehled aktualit

Výhody redukce váhy s výživovým poradcem

Ekonomičnost: řídíte se prověřenými radami a věříte doporučením, která skutečně fungují. Neztrácíte čas zkoušením různých typů diet, které z dlouhodobého hlediska nepřinášejí žádné výsledky – čas jsou peníze.

Rychlý a trvalý úbytek váhy: a to zejména z tukové tkáně.

Jednoduchost: příprava jídel je vskutku nenáročná a rychlá.

Skvělý pocit: pravidelná strava zajistí pocit sytosti a dostatečné energie a naopak omezí únavu a mrzutost, kterou způsobují redukční diety. Jídelníček je sestaven tak, aby byl vyvážený, dobře stravitelný a chutný.

Absence jojo efektu: námi zvolené stravovací návyky vedou k dosažení optimální váhy, a to jen za cenu postupné celkové změny životního stylu.

Absence zdravotních rizik: jídelníček je sestaven bez jakýchkoli rizik s ohledem na současný zdravotní stav klienta a s přihlédnutím k tělesným problémům či nemocem.

Zlepšení imunitního systému: zdravá výživa obsahuje množství důležitých vitamínů a minerálů, které jsou pro organismus nepostradatelné při posilování imunitního systému.Poptávka
Fyziofit proffesional s.r.o. | © 2012 - 2022 | All rights reserved.
© 2015 MARF tvorba webových stránek | Nahoru

 

Objednávka konzultace / osobního tréninku


* povinné údaje

V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté osobní údaje nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.

Po vyplnění údajů a odeslání Vám bude do 24 h zasláno potvrzení o příjmu Vaši objednávky. E-mail bude dále obsahovat minimálně 3 termíny možné konzultace. V našich silách není vždy vyhovět Vašim časovým možnostem, přesto se vždy snažíme najít řešení.

Platba probíhá předem na bankovní účet zaslaný v potvrzení objednávky. Potvrzení o platbě je nutné vzít sebou na konzultaci, nebo poslat předem na email info@fyzio-fit.cz.