Programy pro seniory Přehled aktualit

Cvičení pro seniory

V dnešní době tvoří senioři velkou část populace, proto se snažíme sledovat požadavky doby a aktivně tuto skupinu společnosti zapojit do zdravého životního stylu. Je pro nás důležité, aby se v dalších letech cítili co nejlépe. Tréninky jsou sestaveny na základě vyšetření pohybového aparátu každého jednotlivce a následné konzultace s lékařem. Pokud to situace vyžaduje, je klientovi v průběhu tréninkového cyklu neustále kontrolována tepová frekvence, krevní tlak a cukr.

Pokud se v průběhu vyšetření zaznamenají závažnější zdravotní problémy, klientovi bude naordinována léčba doporučená fyzioterapeutem či lékařem. Má-li klient během provádějící léčby povoleno cvičení, je trenér poučen o všech omezeních daného klienta. Trenér potom dodržuje pokyny ke cvičení dle doporučení. Je dokázáno, že v těchto případech trénink pozitivně ovlivňuje průběh léčby, a to jak po stránce fyzické tak psychické.

Typický trénink pro seniory je charakteristický pomalým nástupem do tempa, které se většinou během tréninku již nemění. Většina cviků je zvolena tak, aby vyhovovala pohybovým možnostem klienta, nijak ho neomezovala a hlavně nezpůsobovala bolest během pohybu. Nedílnou součástí těchto tréninků je provádění kardiovaskulárních zátěží. Pomocí moderních trenažérů mohou tito klienti zvýšit svou kondici a zlepšit srdeční činnost.

Seniorům jsou u nás poskytovány individuální tréninky i skupinové lekce. V hodinách s více účastníky využíváme pomůcky, kterými jsou overball, flexi-bar, aquahit a další, které vždy udělají hodinu zábavnou a zároveň velmi účinnou.Poptávka
Fyziofit proffesional s.r.o. | © 2012 - 2023 | All rights reserved.
© 2015 MARF tvorba webových stránek | Nahoru

 

Objednávka konzultace / osobního tréninku


* povinné údaje

V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté osobní údaje nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.

Po vyplnění údajů a odeslání Vám bude do 24 h zasláno potvrzení o příjmu Vaši objednávky. E-mail bude dále obsahovat minimálně 3 termíny možné konzultace. V našich silách není vždy vyhovět Vašim časovým možnostem, přesto se vždy snažíme najít řešení.

Platba probíhá předem na bankovní účet zaslaný v potvrzení objednávky. Potvrzení o platbě je nutné vzít sebou na konzultaci, nebo poslat předem na email info@fyzio-fit.cz.