Postrehabilitační péče Přehled aktualit

Postrehabilitační péče Ostrava

Našim klientům nabízíme pokračující individuální přístup, kterého by se dočkali v rehabilitačním centru. Po důkladné konzultaci s fyzioterapeutem plánujeme individuální tréninkový plán, určený na míru daného klienta.

Intenzita tréninků se odvíjí od závažnosti problémů a také času, který klient může cvičení věnovat.

Postupnými krůčky klient získává zkušenosti a přiměřeně k jeho sebejistotě se také mění trénink. Klient přechází ze cviků základních ke cvikům složitějším, kde kromě svalů je zapotřebí i zdatné fyzické kondice, již klient díky předešlému cvičení disponuje.

Na konci tréninkového cyklu je klientovi dáno doporučení s dalšími pokyny, které poskytují návod, jak se co možná nejdéle udržet v dobré kondici a být fit.


Fyziotrenéra doporučuje garant fitness dle znalosti dané problematiky.Poptávka
Fyziofit proffesional s.r.o. | © 2012 - 2024 | All rights reserved.
© 2015 MARF tvorba webových stránek | Nahoru

 

Objednávka konzultace / osobního tréninku


* povinné údaje

V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté osobní údaje nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.

Po vyplnění údajů a odeslání Vám bude do 24 h zasláno potvrzení o příjmu Vaši objednávky. E-mail bude dále obsahovat minimálně 3 termíny možné konzultace. V našich silách není vždy vyhovět Vašim časovým možnostem, přesto se vždy snažíme najít řešení.

Platba probíhá předem na bankovní účet zaslaný v potvrzení objednávky. Potvrzení o platbě je nutné vzít sebou na konzultaci, nebo poslat předem na email info@fyzio-fit.cz.