Programy pro děti Přehled aktualit

Fitness pro děti Ostrava

Právě naše děti jsou těmi, pro které chceme to nejlepší. Doba nabízí celou řadu možností, kam naši ratolest přihlásit. Následně však můžeme pouze doufat, že se z něj stane profesionální hráč fotbalu či hokeje, aby nemalé finance námi vynaložené nepřišly nazmar. Takto částečně uvažujeme všichni. Přesto zaznamenáváme stále častěji existenci rodičů, kteří jsou ochotni podporovat své děti v mnoha ohledech a ve všech oblastech jejich zájmů.

Proto se chceme věnovat dětem, které netouží být profesionálními sportovci, ale jednoduše si pouze chtějí hrát a vybít energii (pohybové aktivity) se svými kamarády, popřípadě nové kamarády poznat.

Postupnou výukou správného pohybu dle fyziologických základů se snažíme vnuknout dětem myšlenku, že i zdravý pohyb lze podat zábavnou formou. Dále se snažíme děti vzdělávat jejich věku přijatelnými přednáškami a formou her. Právě hry je mají naučit chápat zdravý životní styl jako cestu, která nakonec vede k pocitu: „jsem zdravý a fit“.

Naše pozornost je obrácena také k dětem, které to se sportem myslí vážně. Spolu s jejich trenéry v daných sportovních odvětvích sestavujeme kondiční, kompenzační a vyrovnávací plán, a to tak, aby se dítě postupně dostávalo ve své kategorii na vrchol a udrželo se na něm co nejdéle.

Jedná-li se o starší děti – teenagery, dorostence, juniory – věnujeme této kategorii kromě přípravy fyzické i psychickou. Starší děti jsou totiž schopny vnímat mnohem více než jednoduché úkoly, a proto vyžadují v mnohém individuálnější přístup, který se jim u nás dostává.Poptávka
Fyziofit proffesional s.r.o. | © 2012 - 2023 | All rights reserved.
© 2015 MARF tvorba webových stránek | Nahoru

 

Objednávka konzultace / osobního tréninku


* povinné údaje

V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté osobní údaje nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.

Po vyplnění údajů a odeslání Vám bude do 24 h zasláno potvrzení o příjmu Vaši objednávky. E-mail bude dále obsahovat minimálně 3 termíny možné konzultace. V našich silách není vždy vyhovět Vašim časovým možnostem, přesto se vždy snažíme najít řešení.

Platba probíhá předem na bankovní účet zaslaný v potvrzení objednávky. Potvrzení o platbě je nutné vzít sebou na konzultaci, nebo poslat předem na email info@fyzio-fit.cz.